IP камерa Dahua IPC-HDW2241T-ZS-27135
Продуктов код: 74844
IP камера Dahua
IP камера Dahua
Производител:
Dahua
Модел:
Партиден номер:
IPC-HDW2241T-ZS-27135
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Моторизиран
Резолюция на камерата:
2 MP
LAN
Обектив- широчина:
Други
Цена с включен ДДС:
/
387.41 лв.
ГПР: 29
ГПР: 36
ГПР: 35.5
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HDW2241T-ZS-27135
Обща информация
IP камерата Dahua IPC-HDW2241T-ZS-27135 е висококачествена видеонаблюдителна система, предназначена както за вътрешен, така и за външен монтаж. С резолюция от 2 MP (1920 x 1080 пиксела) и прогресивен CMOS сензор, тя предоставя ясни и детайлни изображения. Камерата разполага с варифокален обектив (2.7–13.5 мм), който позволява настройка на зрителния ъгъл в диапазона от 108° до 30°.
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Dahua
Модел
IPC-HDW2241T-ZS-27135
Тип
Eyeball
Серия
WizSense
Корпус
Метал + пластмаса
Оптични характеристики
Резолюция
1920 x 1080 (1080p)
Ефективни пиксели
2 Megapixel
Матрица
1/2.8" 2 Megapixel Progressive CMOS
Обектив
Варифокален
Фокусно разстояние
2.7 мм до 13.5 мм
Ъгъл на видимост
108° - 30° (H)
Видео и аудио
Кадри в секунда
Main stream: 1920x1080@25/30 fps
Видео компресия
H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG (само за sub stream)
Аудио компресия
G.711a, G.711Mu, G.726, PCM
Битрейт
H.264: 32 kbps – 6144 kbps; H.265: 12 kbps – 6144 kbps
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
Нощно виждане
Автоматичен ICR (Цветен и Черно-бял)
IR подсветка
До 40 метра
IR On/Off Control
Ръчен/Автоматичен
IR LEDs
2 броя
Интелигентни функции
AI Функции
- Privacy masking
- ROI (Region of interest)
- SMD Plus (детекция на човек/превозно средство)
- Навлизане в зона
- Пресичане на линия
Интелигентно търсене
Работи съвместно със Smart NVR
Интелигентно видео наблюдение
Пресичане на линия, Навлизане в зона
Интелигентна детекция на движение
Да
Мрежови възможности
Мрежови протоколи
Интерфейс
RJ-45 (10/100 Base-T)
Възможност за стрийминг
Съвместимост
ONVIF Profile S, Profile T; CGI; P2P; Milestone
Функции за сигурност
Маски за поверителност
4 зони
Алармен сигнал
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC/PoE (802.3af)
Енергийна консумация
Макс. 5.7 W (12 VDC); 6 W (PoE)
Работна температура
-30°C до +60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
Φ 122 x 108.3 мм