IP камера Dahua IPC-HDW2441T-ZS-27135 4MP 2.7mm-13.5mm 12VDC/PoE IR-40 SMD SD WizSense
Продуктов код: 78105
IP камера Dahua
IP камера Dahua
Производител:
Dahua
Модел:
Партиден номер:
IPC-HDW2441T-ZS-27135
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Резолюция на камерата:
4 MP
LAN
Обектив- широчина:
Други
Цена с включен ДДС:
/
429.54 лв.
ГПР: 36.1
ГПР: 35.5
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HDW2441T-ZS-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане
Моторизираният варифокален обектив предлага регулиране на фокусното разстояние от 2.7 мм до 13.5 мм, предоставяйки хоризонтален ъгъл на виждане от 104° до 29°.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
  • Вградени алгоритми за засичане на движение.
  • Нива на защита с IP67 за устойчивост на външни условия.
  • Интелигентни функции като пресичане на линия и навлизане в зона.
Основни параметри
Производител
Dahua Technology
Модел
IPC-HDW2441T-ZS-27135
Тип камера
Водоустойчива куполна (Eyeball)
Серия
WizSense
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2688 x 1520)
Кадри в секунда
До 30 fps
Матрица
1/2.9” CMOS Progressive
Обектив
Моторизиран варифокален, 2.7-13.5 mm
Хоризонтален ъгъл на видимост
Видео и аудио
Видео компресия
H.265, H.264, MJPEG, Smart H.265+, Smart H.264+
Аудио компресия
G.711a, G.711Mu, G.726, PCM
Вграден микрофон
Да
Битрейт
H.264: 32-6144 kbps; H.265: 12-6144 kbps
Допълнителни функции
2 видео потока
Нощен режим и осветление
IR подсветка
До 40 m
Брой IR LED
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR, Цветен, Черно-бял
Минимална осветеност
0.0006 Lux (черно-бял режим), 0.008 Lux (цветен режим)
Контрол на IR
Автоматичен/Ръчен
Интелигентни функции
SMD+ детекция
На хора и автомобили
Функции за сигурност
Пресичане на линия, Навлизане в зона
Зона на интерес (ROI)
Да
Маски за поверителност
4 зони
Изкуствен интелект
Периметрова охрана, Privacy Masking
Мрежови възможности
Поддържани протоколи
  • IPv4, IPv6
  • HTTP, TCP, UDP
  • FTP, SFTP, RTSP
  • ONVIF, DDNS, NTP
Интерфейси
RJ-45 (10/100 Mbps), Слот за MicroSD
Съвместимост
Windows, MacOS, Android, iOS
Максимален брой потребители
6
Функции за сигурност
Шифроване
Поддържа сигурност на данните
Алармени сигнали
Например: Запълнена SD карта, Грешки на SD карта, Прекъсната връзка
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V, PoE (802.3af)
Консумация
Максимум 6.1W
Работна температура
-30°C до +60°C
Работна влажност
До 95%
Защита
IP67 (водо- и прахоустойчив)
Физически характеристики
Материал
Метал
Размери
122 x 108.3 mm
Тегло
0.69 кг
Подходящ за монтаж
На открито
Други характеристики
Слот за MicroSD
До 256GB
Съвместими аксесоари
Огледален образ
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Dahua IPC-HDW2441T-ZS-27135 4MP 2.7mm-13.5mm 12VDC/PoE IR-40 SMD SD WizSense
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас