Dahua AI bullet IP, 2MP IPC-HFW5241E-ZE-27135
Продуктов код: 47065
Модел:
IPC-HFW5241E-ZE-27135
Партиден номер:
IPC-HFW5241E-ZE-27135
Гаранция:
24 месеца
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Моторизиран
Резолюция на камерата:
2 MP
/
475.46 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
ГПР: 33.7
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Производител
Dahua Technology
Модел
IPC-HFW5241E-ZE-27135
Тип камера
Bullet
Оптични характеристики
Резолюция
2 Megapixel (1920 x 1080)
Кадри в секунда
25/30 FPS
Формат на видеото
H.265, H.264, MJPEG, Smart H.265+, Smart H.264+
Обектив
Vari-focal (2.7 mm - 13.5 mm), F1.5
Ъгъл на виждане
Видео и аудио
Видео компресия
H.265+, H.265, H.264+, H.264
Битрейт
H.264: 32 Kbps - 8192 Kbps, H.265: 19 Kbps - 7424 Kbps
Аудио функции
Двупосочно аудио (вход/изход), Аудио компресия: G.711a, G.711Mu, G.726, AAC
Нощен режим и осветление
Нощно виждане
Starlight
IR подсветка
До 50 метра, 4 IR LEDs
IR режими
Автоматичен/Ръчен
Интелигентни функции
Разпознаване
Лица, превозни средства, хора
Функции
Пресичане на линия, Навлизане в зона, Детекция на движение
Допълнителни функции
Heatmap, Липсващи/Изоставени обекти, Броене на хора
Мрежови възможности
Мрежови интерфейси
RJ-45 (10/100Base-T)
Съвместими протоколи
ONVIF, P2P, HTTP
Сторидж
Micro SD карта до 256 GB
Функции за сигурност
Сигурност
Шифроване, аларма за мрежова намеса
Алармени изходи
1x алармен изход, 2x алармени входове
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V, PoE (802.3af), ePoE
Енергиен разход
10.3W
Работна температура
-30°C до +60°C
Защита
IP67 (водоустойчив), IK10 (вандалоустойчив)
Физически характеристики
Размери
273.2 x 95 x 95 mm