Суич Dahua LR2110-8ET-120, 8xFE, 1GbE RJ45, 1xSFP, ePOE до 800м
Продуктов код: 37902
Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
LR2110-8ET-120
Партиден номер:
LR2110-8ET-120
Гаранция:
24 месеца
Брой портове:
8
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
410.29 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Dahua LR2110-8ET-120
Артикулен номер
LR2110-8ET-120
Описание
Характеристики
  • Ethernet Port: 1*1000 Base-X1*10/100/1000 Base-T8*10/100 Base-T(PoE power supply)
  • PoE Power Consumption: Port1,5<60W, Port2,3,4,6,7,8<30W, Total<120W
  • PoE Protocol: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
  • Power: DC48~57V power adapter