Суич Dahua LR2218-16ET-240, 16xFE, 2xGbE(combo), Hi-PoE 240W, L2 управляем
Продуктов код: 46241
Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
LR2218-16ET-240
Партиден номер:
LR2218-16ET-240
Гаранция:
24 месеца
Брой портове:
16
Възможности на суича:
PoE, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
689.04 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Dahua LR2218-16ET-240
Артикулен номер
LR2218-16ET-240
Описание
Характеристики
  • Supports long distance PoE transmission up to 800m with ePoE technology of Dahua
  • Layer-two web managed ePoE switch
  • Port 1-8 support three self-adaptive transmission modes which are IEEE, E100 and E10
Hardware
Included Power Adapter
Yes
PoE
Yes
Ethernet Port
16
Ethernet Port Speed
10/100 Mbps
Ethernet Port Uplink Speed
10/100/1000 Mbps
Optical Port Uplink Speed
1 Gbps
Description of Function Slots
Port1–16: 16 × RJ–45 10/100 Mbps;
Port17–18: 2 × RJ–45 10/100/1000 Mbps;
Port17–18: 2 × SFP 1000 Mbps (combo)
Debugging
1 × Console port
Reset Button
1
Power Supply
Built-in power supply: 100–240 VAC, 50/60 Hz, 6 A
Operating Temperature
–10 °C to +55 °C (+14 °F to +131 °F)
Operating Humidity
5%–95% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +70 °C (–4 °F to +158 °F)
Storage Humidity
5%–95% (RH)
Power Consumption
Full load: 240 W
Performance
Layer
Layer 2
Management Type
Switching Capacity
8.8 Gbps
Packet Forwarding Rate
5.36 Mpps
Packet Buffer Size
2.75 Mbit
MAC Table Size
4K
VLAN Number
31
Communication Standard
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3X; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
Feature
PoE Protocol
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
PoE Power
Port 1–2 ≤60 W;
Port 3–16 ≤30 W;
Total ≤240 W
PoE Power Consumption Management
PoE power on/off;
Turns off PoE if overload is detected;
Green PoE
PoE Pin Assignment
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
ePoE
Spanning Tree Protocol
STP/RSTP
VLAN Function
Port-based VLAN
Link Aggregation
Static link aggregation
LACP
IEEE 802.3x Flow Control
Multicast
IGMP Snooping v1/v2
DHCP Function
DHCP Client
Security
Multi-level user management and password; protection;
802.1X;
RADIUS;
Port isolation
QoS/ACL
SP/WRR queue scheduling
Equipment Management
SNMPv1/v2/v3;
System logs, and multi-level alarms;
LLDP
General
Statics Protection
Air discharge: 8 kV;
contact discharge: 6 kV
Lighting Protection
Common mode: 4 kV;
differential mode: 2 kV
Net Weight
3.14 kg (6.92 lb)
Gross Weight
4.12 kg (9.08 lb)
Product Dimensions
440 mm × 300 mm × 44 mm
(17.32"" × 11.81"" × 1.73"") (L × W × H)
Packaging Dimensions
565 mm × 530 mm × 415 mm (22.24" × 20.87" × 16.34") (L × W × H)
Casing Material
Sheet metal
Installation
Desktop mount; rack mount
Certifications
CE; FCC
Transmission Performance:
ePoE Power Supply Specifications (CAT)
Cable Length (m)
Communication Bandwidth (Mbps)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!