Суич Dahua PFS3110-8ET-96
Продуктов код: 63099
Суич Dahua
Суич Dahua PFS3110-8ET-96 Суич Dahua PFS3110-8ET-96
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
PFS3110-8ET-96
Партиден номер:
PFS3110-8ET-96
Брой портове:
8
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE
Цена с включен ДДС:
/
246.53 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36
ГПР: 35.5
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS3110-8ET-96
Техническа информация
  • Общи спецификации
  • Управляем :
    Не
  • PoE:
    Да
  • Брой портове:
    8
  • Тип монтаж:
    DIN шина или свободно стоящ
  • Тип на ползване:
    С допълнителна защита
  • Подробни спецификации
  • Ethernet портове:
    1*100/1000Mbps Base-X 1*10/100/1000Mbps Base-T 8*10/100Mbps Base-T (PoE захранване)
  • PoE консумaция:
    Порт 1 и 2 ≤60W, Портове 3 до 8 ≤30W, Общо ≤96W
    1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
    IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE
  • Switching капацитет:
    7.6G
  • Скорост на пренасочване на пакети:
    4.17Mpps
  • Буферна памет на пакетите:
    1Mb
  • MAC таблица:
  • Контрол на потока:
    Активен по подразбиране
  • Работна влажност:
    5% ~ 95%
  • Захранване:
    Захранващ адаптер DC 48~57V
  • Допълнително второ захранване за резервиране:
    Да
  • Мълниезащита:
    Общо 6KV Диференциално 4KV
  • Работна температура:
    -30°C до 65°C
  • Защита от статично напрежение:
    Въздушен Разряд 15KV Контактен Разряд 8KV
  • Тегло (нето):
    0.54 кг
  • Размери ( Ш х Д х В ):
    150мм × 100мм × 42мм