PFS3110-8ET-96-V2
Брой портове:
8
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
242.48 лв.
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS3110-8ET-96-V2
10-портов индустриален PoE Layer 2 мрежов комутатор (суич). Портове: 8 x 10/100Mbps PoE + 1 x 1Gbps RJ45+ 1 x 1Gbps Base X SFP порта. Port1,2≤60W (Hi-PoE) , Port3-8≤30W, общо≤96W. Максимален трафик: 7.6Gbps. Индустриален дизайн за DIN шина, работна температура -30°C~70°C. Гръмозащита 4kV. Размери: 150х100х42 mm. Съвместим с PFT3950, PFT3960, PFT3970
Характеристики
Производител DAHUA
Модел PFS3110-8ET-96-V2
Цвят Черен
PoE портове 8
Портове RJ-45 UPLINK 1
Портове оптични 1 x Base х SFP
Характеристики за управление
Тип суич
Неуправляем
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Fast Ethernet 10100
Брой слотове за SFP модули
1
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Поддръжка на 10G
N
Пренос на данни
Комутаторна способност
7,6 Гбитс
Скорост на пренасочване
4,17 Mpps
Таблица МАС адреси
8000 влизания
Буферна памет за пакети
1 MB
Дизайн
Монтаж в сървърен шкаф
N
Възможност за мотнаж към други устройства
Типоразмер
10U
Цвят на продукта
Черен
Мощност
Захранване
Променлив ток AC
Включен захранващ блок
Y
Входно напрежение
53 V
Захранване по Ethernet (PoE)
Захранване по Ethernet PoE
Y
Мощност на порт на Power over Ethernet PoE
45 W
96 W
Тегло и размери
Ширина
150 мм
Дълбочина
100 мм
Височина
42 мм