Суич Dahua PFS3220-16GT-240-V2
Продуктов код: 80660
Суич Dahua
Суич Dahua PFS3220-16GT-240 Суич Dahua PFS3220-16GT-240 Суич Dahua PFS3220-16GT-240
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
PFS3220-16GT-240
Партиден номер:
PFS3220-16GT-240
Брой портове:
18
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE
Цена с включен ДДС:
/
688.53 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS3220-16GT-240
Основни характеристики
  • Неуправляем L2
  • Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet: 18
  • Монтаж в сървърен шкаф
  • Променлив ток (AC) Захранване по Ethernet (PoE)
Подробно описание
Основна информация
ProductFamily
PoE
Характеристики за управление
Тип суич
Неуправляем
Ниво на суича
L2
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Gigabit Ethernet 101001000
Брой медни порта за Gigabit Еthernet
18
Брой на монтирани SEP модули
2
Количество Uplink портове
4
Количество влакнести портове за връзка
Съединител за оптично влакно
SFP
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN
Пренос на данни
Комутаторна способност
52 Гбитс
Скорост на пренасочване
29,76 Mpps
Таблица МАС адреси
Буферна памет за пакети
4 MB
Дизайн
Монтаж в сървърен шкаф
Y
Цвят на продукта
Черен
LED индикатори
Y
Мощност
Захранване
Променлив ток AC
AC входно напрежение
100 - 240 V
Захранване по Ethernet (PoE)
Захранване по Ethernet PoE
Брой портове за Power over Ethernet PoE
16
240 W
Условия на работа
Работна температура
-10 - 55 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
Относителна влажност за съхранение
5 - 95
Тегло и размери
Ширина
440 мм
Дълбочина
300 мм
Височина
44 мм
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
527 мм
Дълбочина на опаковката
412 мм
Височина на опаковката
110 мм