Dahua 6-портов Layer 2 Управляем POE суич, PFS4206-4P-120
Продуктов код: 73987
Суич Dahua
ПРОМОЦИЯ
Партиден номер:
PFS4206-4P-120
Брой портове:
6
Възможности на суича:
PoE, Управвление (managed)
Промоция! Отстъпка 29%
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS4206-4P-120
6-портов Layer 2 Управляем POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x Uplink/Hi-POE порт x 10/100/1000Base-T, Оптичен порт 1000Base-XПротоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-POE, SNMP V1/V2C, WEB managment, POE management. Spanning Tree, STP/RSTP, Private fast ring network(recovery<50ms). Максимална мощност на порт 1,2,3 - 30W максимална мощност на порт 4 - 60W.  Обща мощност 120W. Комутираща способност: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K, Packet forward: 4.91Mpps. Индустриален дизайн с работна температура-30ºC~65ºC. Вградена гръмозащита 4KV. Размери: 150х100х30mm. Комплект със захранващ адаптер. DIN mount.
Характеристики за управление
Тип суич
Управляем
Ниво на суича
L2
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Fast Ethernet 10100
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Поддръжка на 10G
N
Огледално отражение на портовете
Y
Поддръжка за управление на потока
Y
Авто MDIMDI-X
Spanning tree протокол
Поддържа се автоматичното научаване за MAC адрес
Пренос на данни
Комутаторна способност
6,8 Гбитс
Скорост на пренасочване
4,91 Mpps
Таблица МАС адреси
Буферна памет за пакети
1 MB
Сигурност
Защита от зацикляне
Дизайн
Цвят на продукта
Черен
Мощност
DC входно напрежение
48 - 57 V
Захранване по Ethernet (PoE)
Захранване по Ethernet PoE
Брой портове за Power over Ethernet PoE
4
30 W
120 W
Условия на работа
Работна температура
-30 - 65 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
Тегло и размери
Ширина
150 мм
Дълбочина
100 мм
Височина
30 мм