Суич Dahua PFS4218-16ET-240, 16FE PoE+2GE SFP(combo), Hi-PoE, Web, 240W
Продуктов код: 37873
Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
PFS4218-16ET-240
Партиден номер:
PFS4218-16ET-240
Гаранция:
24 месеца
Брой портове:
16
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
632.18 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS4218-16ET-240
Switch Dahua PFS4218-16ET-240, 16FE PoE+2GE SFP(combo), Hi-PoE, Web, 240W
Supplier Number
PFS4218-16ET-240
Description
Features
  • network ports: 16*10/100Mbps PoE ports, 4*10/100/1000Mbps
  • budget: Port1/2 support Hi-PoE (60W), PoE+, PoE Each power <30W Total:240W
  • PoE standart: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE
  • Power: AC 100~240V
  • capacity: 8,8Gbps
  • Warranty : 24 месеца
  • Volume : 0 m3
  • Weight : 0 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!