IP камера Dahua SD2C400NA-B-PV-PRO 4MP PoE Indoor Outdoor
Продуктов код: 105940
IP камера Dahua
IP камера Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Dahua
Модел:
Партиден номер:
SD2C400NA-B-PV-PRO
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
4 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
297.60 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36
  • Въпроси и отговори
Dahua SD2C400NA-B-PV-PRO
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Dahua
Партиден номер
SD2C400NA-B-PV-PRO
Тип
Куполна
Технология
IP камера
Оптични характеристики
Резолюция
4 Megapixel (2560 x 1440)
Матрица
1/1.8" CMOS
Ъгъл на видимост
97° (H)
Фокусно разстояние
4.00 mm
Видео и аудио
Двупосочно аудио
Да
Вградени компоненти
Говорител и микрофон
Аудио порт
1 входящ, 1 изходящ
Компенсация
DWDR (Digital Wide Dynamic Range), HLC (Highlight Compensation), BLC (Backlight Compensation)
Нощен режим и осветление
Инфрачервена подсветка
До 30 метра
Режим ден/нощ
Автоматичен (ICR) / Цветен / Черно-бял
Интелигентни осветители
Smart Dual Illuminators
Интелигентни функции
AI Функции
Мрежови възможности
Интерфейси
1 RJ-45 порт (10/100 Mbps)
Функции за сигурност
Допълнителни мрежови функции
2DNR, 3DNR, NR
Енергиен профил и защита
Захранване
12 VDC/1 A ± 10%, PoE (802.3af)