Термовизионни камери Dahua TPC-BF5401-B13
Продуктов код: 84139
Термовизионни камери Dahua
Термовизионни камери Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
TPC-BF5401-B13
Тип:
Булет
Екран- резол.:
400 x 300
Четец за карти:
Micro SD
Обектив- широчина:
13 мм
Цена с включен ДДС:
/
6219.62 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Dahua TPC-BF5401-B13
• Мрежова термовизионна камера
• VOx uncooled thermal sensor
• 400×300 ефективни пикселa
• 8 ~ 14μm спектрален диапазон
• Температурна чуствителмост ≤40mK
• Oбектив 13 мм
• Зрителен ъгъл 30.2°(H)x22.6°(V)
• H265, H.264, MJPEG компресия, dual streams 25 кад/ сек
• 1 аудио вход/ изход, 2 алармени входа и 2 изхода
• Слот за micro SD карта до 256 GB
• IP67, 12VDC, PoE, 13W
Distance detection На човек до 380м, автомобил до 850м
Sensitivity 40mK
Sensor VOx uncooled thermal sensor.
Min. illumination -
IR illumination -
WDR -
Focal Lenght Фиксиран 13 mm
Smart detection Да
Alarm input/output 2 алармени входа и 2 изхода
Audio input/output 1 аудио вход/ изход,
SD card slot Слот за micro SD карта до 256GB.
Resolution 400(H)×300(V) ефективни пикселa
Outdoor/indoor installation IP67
Power supply 12VDC.
Power consumption PoE 13W.