Термовизионна камера TPC-SD8641B-B50Z56-DC-S22-V3
Продуктов код: 103062
Термовизионна камера Dahua
Термовизионна камера Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
TPC-SD8641B-B50Z56-DC-S22-V3
Цена с включен ДДС:
/
23978.83 лв.
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Dahua TPC-SD8641B-B50Z56-DC-S22-V3
Резолюция на изображението
Чувствителност към температура
Приложения и употреба
Допълнителни функции
Основни параметри
Резолюция на термовизионния сензор
640×512 ефективни пикселa
Вид сензор
VOx uncooled thermal sensor
Честота на кадрите
25 кад/сек
Спектрален диапазон
8-14μm
Минимална температурна чувствителност
≤35mK
Оптични характеристики
Обектив (термовизионна камера)
50 мм
Зрителен ъгъл (термовизионна камера)
9.2°(H)x7.3°(V)
Обектив (дневна камера)
6~336 мм
Зрителен ъгъл (дневна камера)
IR осветление
до 150 метра
Функционалности
Кодеци
H.265, H.264, MJPEG
Двойни видео потоци
Да
Цифрово увеличение
16x
Оптично увеличение
56x
Вградени аналитични функции
  • Пресичане на линия
  • Навлизане/излизане от зона
  • Детекция на обекти (автомобили, хора)
  • Проследяване на обекти
  • Детекция на дим
Слот за micro SD карта
До 512GB
Уеб сървър
Да
Физически характеристики
Устойчивост на външни условия
IP66
Допълнителни аксесоари
Стойка за стена (PFB7320W) и адаптор
Енергийни параметри
Ел. захранване
36VDC
Максимална мощност
50W