Захранващ блок Darkflash PMT1050-A3 1050W 80+ Gold Full Modular
Производител:
Darkflash
Модел:
PMT1050-A3
Партиден номер:
PMT1050-A3
Гаранция:
84 месеца
Цена с включен ДДС:
/
181.15 лв.
Гаранционен срок 84 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Darkflash PMT1050-A3
Мощност и ефективност
Darkflash захранване с мощност 1050 W предлага стабилно електрозахранване за натоварени системи. Притежава 80 PLUS Gold сертификат за енергийна ефективност, а измерената максимална ефективност е 93.17%.
Съвместимост
  • 20+4 Pin ATX x1
  • 4+4 Pin ATX/EPS x2
  • PCI-E 5.1 (12VHPWR) x1
  • PCI-Express 6+2 pin x4
  • SATA x8
  • Molex x4
Качество на компонентите
Вградени са решения за стабилност и надеждност, като Active PFC и DC-to-DC converter дизайн. Захранването работи с единичен +12V рейл, осигуряващ до 99.9% от наличната мощност, а сертификацията CE допълва стандартите за безопасност.
Охлаждане и шум
Охлаждането се осигурява от 120 mm вентилатор, който поддържа постоянна температура при нормална експлоатация. Производителят не посочва конкретни нива на шум, затова реалното акустично поведение зависи от натоварването и аеродинамиката на кутията.
Физически характеристики
Компактни размери 140 x 150 x 86 mm и тегло 2.820 kg улесняват инсталирането в подходящи корпуса. Модулният дизайн в черно и гаранция от 84 месеца осигуряват удобство и дългосрочна защита на инвестицията.
Модел
Производител
Darkflash
Модел
PMT1050 A3
Партиден номер
PMT1050-A3
Баркод EAN-13
Основни параметри
Мощност на захранващ блок
1050 W
Формат
ATX 3.1
Тип
Active PFC
Сертификати
80PLUS GOLD; CE
Ефективност
93.17%
Модулен захранващ блок
Да (Full Modular)
Конектори
Налични конектори
  • PCI-E 5.1 x 1 (direct-connected 12VHPWR, 16-pin)
  • PCI-Express 6+2 pin x 4
  • SATA x 8
  • Molex x 4
  • 4+4 Pin ATX/EPS x 2
  • 20+4 Pin ATX x 1
Физически характеристики
Охлаждане
120 mm вентилатор
Цвят
Черен
Размери
140 x 150 x 86 mm
Тегло
Допълнителни функции
Характеристики
  • Application of ATX 3.1 specification
  • Direct-connected 12VHPWR, high-quality 16-pin
  • 80 PLUS Gold certification, up to 90.5% and above
  • Available capacity 99.9% +12V single rail
  • DC-to-DC converter circuit design
Съвместимост
Стандарт
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!