Модел:
R-CH360-WHAPE3-G-1
Партиден номер:
R-CH360-WHAPE3-G-1
Mini Tower (33-40 см. височина)
Цена с включен ДДС:
/
149.84 лв.
  • Въпроси и отговори
DeepCool R-CH360-WHAPE3-G-1
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ 360 mm - Отпред
280 mm - Отпред
240 mm - Отпред
140 mm - Отпред
120 mm - Отпред
240 mm - Отгоре
140 mm - Отгоре
120 mm - Отгоре
120 mm - Отзад
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ Front: 2 x 140 mm ARGB
Rear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm
Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm
Rear: 1 x 120 mm
PSU Shrouded: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА 320 mm
ЦВЯТ Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Exceptional airflow from all sides
Hybrid airflow glass side panel
Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front
120mm ARGB fan is included in the rear
РАЗМЕРИ 428 x 215 x 431 mm
ТЕГЛО 6 kg
БАРКОД EAN-136933412774709
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ
120 mm - Отгоре; 120 mm - Отзад; 120 mm - Отпред; 140 mm - Отгоре; 140 mm - Отпред; 240 mm - Отгоре; 240 mm - Отпред; 280 mm - Отпред; 360 mm - Отпред
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ
Front: 2 x 140 mm ARGB; Rear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ
Front: 3 x 120 2 x 140 mm; PSU Shrouded: 2 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm; Top: 2 x 120 2 x 140 mm
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ
165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА
320 mm
ЦВЯТ
Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ
120mm ARGB fan is included in the rear; Exceptional airflow from all sides; Hybrid airflow glass side panel; Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front
РАЗМЕРИ
428 x 215 x 431 mm