UPS устройство Eaton 9PX 2200i RT3U, 9PX2200IRT3U
Продуктов код: 16970
UPS устройство Eaton MGE
UPS устройство Eaton MGE
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Eaton MGE
Модел:
9PX 2200i RT3U
Партиден номер:
9PX2200IRT3U
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
25.000
Form Factor:
Rack/Tower convertible
Изходна синусоида:
Sine Wave
Изходна мощност:
2200 W
Пълна мощност- VA:
2200 VA
Технология:
Double Conversion Online
Цена с включен ДДС:
/
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Eaton MGE 9PX 2200i RT3U
Основни характеристики
Мощност и производителност
Устройството предлага изходяща мощност от 2200 VA / 1980 Watts, което го прави подходящо за офиси, сървърни помещения и центрове за данни. Захранването може да поддържа устройства до 44 мин. при натоварване от 300W.
Интерфейси и свързаност
Защита и сертификати
Физически характеристики
С размери 485 x 440 x 130 мм и тегло от 24.5 кг, UPS устройството е компактно и практично за монтаж в стойка (3U). Максимален входен волтаж е в диапазон между 176 - 276 V.
Модел
Производител
Eaton
Партиден номер
9PX2200IRT3U
Модел
9PX 2200i RT3U
Технология
Тип
On-Line (Double Conversion)
Технологии
Power Factor Correction (PFC system)
Дисплей
LCD дисплей
Електрически характеристики
Входно напрежение
176-276V (без дерейтинг до 100-276V с дерейтинг)
Изходна мощност
2200 VA / 2200 W
Интерфейси и свързаност
Брой изводи
10
Тип на изводи
  • 8 x IEC-320-C13
  • 2 x IEC-320-C19
Комуникационни портове
  • 1 x USB порт
  • 1 x RS232 сериен порт
  • 1 x мини термал блок за дистанционно включване/изключване
  • 1 x мини термал блок за Remote Power Off
  • 1 x мини термал блок за Output relay
Слотове за разширение
1 слот за Network-MS, ModBus-MS, Relay-MS карти
Защити и сертификати
Сертификати
  • IEC/EN 62040-1
  • UL 1778
  • CSA 22.2
  • IEC/EN 62040-2
  • CB Report
  • CE mark
Допълнителни характеристики
Размери
485 x 440 x 130 мм
Тегло
24.5 кг
Автономна работа
До 44 мин. при 300W, До 23 мин. при 500W, До 15 мин. при 800W