Вентилатор Evercool EC12025H12BA Fan 120x120x25mm 2200rpm 2Ball
Продуктов код: 71854
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC12025H12BA
Партиден номер:
EC12025H12BA
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
13.59 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12025H12BA
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2200 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 84.76 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.33 A
МОЩНОСТ (W) 3.96 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
БАРКОД EAN-13 4711158199114
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!