EC12025M12CA
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
7.90 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC12025M12CA
ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 79.14 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.28 A
МОЩНОСТ (W) 3.36 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin