Вентилатор Evercool EC4007M12CA Fan 40x40x7mm 5500rpm 1Ball
Продуктов код: 71859
Вентилатор  Evercool
Вентилатор  Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC4007M12CA
Партиден номер:
EC4007M12CA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.61 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4007M12CA
РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 7 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5500 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 6.58 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.09 A
МОЩНОСТ (W) 1.08 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 35000
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!