Вентилатор Evercool EC4020M12BA Fan 40x40x20mm 5000rpm 2Ball
Продуктов код: 71825
Модел:
EC4020M12BA
Партиден номер:
EC4020M12BA
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.31 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4020M12BA
РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 4.17 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.08 A
МОЩНОСТ (W) 0.96 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000
БАРКОД EAN-13 4711158199510
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!