Вентилатор Evercool EC4510M12EA Fan 45x45x10mm 5000rpm EL Bearing
Продуктов код: 85724
Модел:
EC4510M12EA
Партиден номер:
EC4510M12EA
Размер на вентилатора:
50 mm
Цена с включен ДДС:
/
5.65 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4510M12EA
РАЗМЕР(мм) 45 x 45 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 7.63 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.07 A
МОЩНОСТ (W) 0.84 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000
БАРКОД EAN-13 4711158199558
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!