Вентилатор Evercool EC8025M12CA Fan 80x80x25mm 2500rpm Ball Bearing
Продуктов код: 66646
Модел:
EC8025M12CA
Партиден номер:
EC8025M12CA
Размер на вентилатора:
80 mm
Цена с включен ДДС:
/
6.24 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC8025M12CA
РАЗМЕР(мм) 80 x 80 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2500 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 31.13 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.11 A
МОЩНОСТ (W) 1.32 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 35000
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!