Комуникационен шкаф Formrack 19" Wall Mounted GLD-7U560/ALFA-7U560 7U 555x560mm,, H371mm, removable locking sides, loading capacity: 100kg., tempered glass door, 19" front and back rails
Продуктов код: 44856
Комуникационен шкаф Formrack
Комуникационен шкаф Formrack
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Гаранция:
24 месеца
Дълбочина:
560 мм.
Rack-Mount Form Factor Size:
7U
Цена с включен ДДС:
/
199.12 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Характеристики
Х-ка 1 The front and side covers are openable, lockable and easily removable
Х-ка 2 The rear cover is made by high strength 1,5 mm DKP sheet that provides high strength with holes for wall mounting
Х-ка 3 Ventilation is provided by cooling units with 1 or 2 fans
Х-ка 5 All test procedures have been carried out and has ROSH, CE, EN 61587-1 standards
Х-ка 6 Width: 555mm / Depth: 560mm; Height: 7U (Inside Height: 314 mm, Outside Height: 371 mm)
Х-ка 7 Load capacity: up to 100 kg
Х-ка 8 19" front and back rails
EAN: -
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Formrack 19" Wall Mounted GLD-7U560/ALFA-7U560 7U 555x560mm,, H371mm