Захранващ блок FORTRON FSP500-50AAC 500W / 80 PLUS BRONZE
Продуктов код: 86923
Захранващ блок Fortron
Захранващ блок Fortron
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
FSP500-50AAC
Цена с включен ДДС:
/
103.84 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Fortron FSP500-50AAC
  • Intel PSDG ATX 12V V2.52 version
  • 80 PLUS BRONZE Certification
  • Worldwide Input Voltage 100Vac-240Vac
  • Single 12V Rails Fulfill all System Demand
  • Active PFC Within 0.99 Power Factor Correction
  • Forward & D2D Circiuit Design Offering High Performance and Efficiency
  • 12cm Fan Provide Ultra Silent Working Environment
  • National Safety Regulations Certification: CB 62368, CB 60950, CE, TUV,  CUL
Introduction
• Dimension: 150 (L) x 140 (W) x 86 (H) mm
• Output Wattage: 500W
• Input voltage: 90-264Vac
• Input frequency: 47-63Hz
• Input current: 115Vac @ 7A, 230Vac @ 3A
• IEC-62368
AC Input
Input voltage: 90-264Vac;
Input frequency: 47-63Hz;
DC Output
Output Wattage: 500W
PFC Type
Fan Information
120 mm fan
Dimensions
150 L x 140 W x 86 H mm
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!