Вентилатор Fractal Design
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Fractal Design
Модел:
ASPECT 14
Партиден номер:
FD-F-AS1-1402
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
140 mm
Цена с включен ДДС:
/
25.80 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Fractal Design ASPECT 14
Specifications
  • Size
    140 x 140 x 25 mm
  • Screw hole pattern
    125 x 125 mm
  • Power connector
    3-pin
  • Bearing
    Rifle
  • Number of blades
    7
  • Rotational speed
    1000 RPM
  • Noise level
    19.5 dB(A)
  • Max airflow (CFM)
    41 CFM
  • Max airflow (m³/h)
    69.7 m³/h
  • Max pressure
    1.02 mm H2O
  • Fan typical input power
    0.96 W
  • Fan max input current
    0.14 A
  • Fan input voltage
    12 V
  • Minimum startup voltage
    7 V
  • MTTF
    90.000 h
  • Unit weight
    155 g
  • Cable length
    500 mm
  • Cable type
    Black/white ribbon (allows chaining)
Other
  • Package contents
    Aspect Fan, 4x Fan screw
  • Package weight
    187 g
  • Packaging dimensions including hanging tab
    143 x 212 x 30 mm
  • Packaging dimensions excluding hanging tab (WxHxD)
    143 x 170 x 30 mm
  • EAN
    Black - 7340172703334, White - 7340172703341
  • UPC
    Black - 843276103330, White - 843276103347
  • JAN
  • Product code
    Black - FD-F-AS1-1401, White - FD-F-AS1-1402
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Fractal Design ASPECT 14 140mm 140x140x25mm 1000rpm White