Захранващ блок Gigabyte
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Gigabyte
Модел:
Партиден номер:
GP-P550SS ICE
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
88.38 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Gigabyte GP-P550SS ICE
Мощност и ефективност
Захранващият блок Gigabyte P550SS ICE осигурява мощност от 550 W, което го прави идеален за повечето компютърни конфигурации, включително такива с геймърски и офис нужди. Благодарение на сертификацията 80 PLUS Silver, ефективността му достига до 90%, което гарантира оптимално потребление на енергия и намалени разходи.
Съвместимост
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Вграденият вентилатор с размер 120 мм предлага ефективно охлаждане при ниски нива на шум. Осигурява дългосрочна стабилност и защита на захранващия модул от прегряване.
Физически характеристики
Компактните размери на устройството от 140 x 150 x 86 мм го правят лесно интегрируемо в различни корпуси. Освен това, входното напрежение от 155 до 240 V осигурява универсална употреба във всяка електрическа мрежа.
Основни параметри
Мощност
550 W
Ефективност
90 %
Сертификация
80 PLUS® Silver
Входно напрежение
155 - 240 V
Фактор на корекция на мощността (PFC)
Active PFC
Съвместимост
Форм фактор
ATX
Конектори
  • 1 x 20+4 PIN
  • 5 x SATA
  • 2 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 4+4-pin ATX/EPS
  • 3 x 4 Pin Peripheral
Физически характеристики
Размери
140 x 150 x 86 мм
Размери на вентилатора
120 mm
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Захранващ блок Gigabyte P550SS ICE 550W 80+ Silver