Захранващ блок Redragon 800W 80 PLUS BRONZE RGPS800W-M Модулно захранване
Продуктов код: 87529
Захранващ блок Redragon
Захранващ блок Redragon
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
RGPS800W-M
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
110.09 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Redragon RGPS800W-M
Модулно захранване Redragon RGPS800W-M 800W
Характеристики на продукта:
  • 80 PLUS Бронзов сертификат
  • 85% ефективност
  • напълно модулни плоски кабели за по-добро управление на проводниците
  • single rail (66A)
  • безшумен 140 мм вентилатор (Liquid Bearing)
  • 4x 6+2pin PCIE, 6x SATA
  • 3x Molex
  • 2x 4+4pin EPS12V(640mm)
  • 1x 24 pin(600 мм)
  • OVP/OPP/SCP защити
  • Active PFC, ATX 12V v2.31
  • SSI EPS 12V
  • размери (ДхШхВ): 160х150х86мм
  • тегло: 1.67 кг
Brand:
Гаранция:
Критерии за валидност на гаранцията:
Гаранционна карта
Сертификати.:
80 Plus Gold
Цвят:
Черен
Компоненти - Захранвания
Коефициент на ефективност:
  • >90%
Конектори:
  • 20+4 Pin
  • 2br
  • 3br
  • 3br.
  • 4br
  • Модулни
Мощност:
800W
Мощност Watts:
  • до 800W
Охлаждане:
  • Вентилатор - 140mm silent
Размери:
160 x 150 x 86 мм
Сертификати за захранване:
80PLUS BRONZE
Сигурност:
  • Active PFC
  • OPP - Overload protection
  • OVP - Over Voltage Protection
  • SCP - Short-circuit protection
Тегло:
1.95 кг
Тип:
  • ATX 12V 2.31
  • SSI EPS 12V 2.92
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!