GP-BL-CR2450-2U5
Партиден номер:
GP-BL-CR2450-2U5
Цена с включен ДДС:
/
5.26 лв.
  • Въпроси и отговори
GP Batteries GP-BL-CR2450-2U5
GP Бутонна батерия CR2450 3V
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 610mAh
* Диаметър: 24.5мм
* Височина: 5мм
* Тегло: 6.9гр
* Брой в блистер: 5
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ GP BATTERIES
МОДЕЛ GP-BL-CR2450-2U5
БАРКОД 4891199063954
ТИП АКСЕСОАР Батерия
ЗА ВИД УСТРОЙСТВО За фенери,дистанционни, фотоапарат,играчки,MP3
БАТЕРИЯ/АКУМУЛАТОР ФОРМАТ CR2450
БРАНД БАТЕРИЯ GP Batteries
ТЕХНОЛОГИЯ БАТЕРИЯ Lithium
ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВ Lithium
ВОЛТАЖ 3 V
КАПАЦИТЕТ 610 mAh
РАЗМЕРИ (ММ) D-24.5mm : H-5.0mm
ТЕГЛО 6.9 г
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно GP CR-2450 3V 5 бр. ЦЕНА ЗА 1 БР.