Инвертори на напрежение GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-INVERT-12V-2000W-INV11
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
441.00 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INVERT-12V-2000W-INV11
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 2000W
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV11
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Чиста синусоида
Ефективност 90%
Моментна мощност (импулсивна) 4000W
Охлаждане с турбо охлаждащ вентилатор
ВХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 12 V
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 230 VAC
POWER 2000 W
ФОРМА НА ИЗХОДНОТО НАПРЕЖЕНИЕ Чиста синусоида
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Инвертор GREEN CELL, 12/220V, DC/AC, 2000W/4000W, Чиста синусоида