TED-INV-12V-300W
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
123.49 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
TED ELECTRIC TED-INV-12V-300W
Мощност и капацитет
Инверторът TED ELECTRIC TED-INV-12V-300W предлага капацитет от 300 W, осигуряващ мощност за разнообразни устройства. Той преобразува напрежение от 12 V (DC) в 230 V (AC), подходящо за стандартни електрически уреди.
Съвместимост и приложения
Функции за безопасност
Дизайн и преносимост
Допълнителни функции
Основни параметри
Входно напрежение
12 V
Изходно напрежение
230 VAC
Мощност
300 W