Инвертор GREEN CELL GC-INVERT-12V300W-INVGC01 Инвертор GREEN CELL GC-INVERT-12V300W-INVGC01
Инвертор GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-INVERT-12V300W-INVGC01
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
99.96 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INVERT-12V300W-INVGC01
ОПИСАНИЕ
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W/600W
Цвят Черен
Код на продукта INVGC01
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 300W
Моментна мощност (импулсивна) 600W
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
МОДЕЛ INVGC01
БАРКОД 5907813963643
ТИП Инвертор
ВХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 10 - 15 V
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 230 VAC
ФОРМА НА ИЗХОДНОТО НАПРЕЖЕНИЕ Модифицирана синусоида
ВХОДНА ЧЕСТОТА 50Hz
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно 12/220 V DC/AC 300W/600W, Модифицирана синусоида