Суич HIKVISION DS-3E0105P-E(B)
Продуктов код: 98846
Суич Hikvision
Суич Hikvision DS-3E0105P-E(B) Суич Hikvision DS-3E0105P-E(B)
Суич Hikvision
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
DS-3E0105P-E(B)
Партиден номер:
DS-3E0105P-E(B)
Брой портове:
5
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Възможности на суича:
PoE, PoE+, Управвление (managed)
  • Въпроси и отговори
Hikvision DS-3E0105P-E(B)
Основни характеристики
HIKVISION DS-3E0105P-E(B) е 5-портов Fast Ethernet неуправляем суич, оборудван с 4 PoE порта и един uplink порт. ПоE портовете поддържат стандарти IEEE 802.3af/at, с максимална обща мощност от 60 W и индивидуална максимална мощност от 30 W на порт.
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Леснота на инсталация и управление
Енергийна ефективност
HIKVISION DS-3E0105P-E(B) предлага оптимално управление на енергията с максимална консумация от 65 W и енергоефективен режим с 5 W в неактивно състояние, което допринася за ниско енергийно потребление.
Основни параметри
Производител
Партиден номер
DS-3E0105P-E(B)
Тип на суича
Неуправляем
Портове и интерфейси
Тип портове
  • 4 x 10/100 Mbps PoE портове
  • 1 x 10/100 Mbps RJ45 порт
Превключващ капацитет
1 Gbps
Скорост на препращане на пакети
0,74 Mpps
Таблица с MAC адреси
2 К
Вътрешен кеш
448 Kbits
Мрежови функции
PoE стандарт
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Макс. порт мощност
30 W
Обща PoE мощност
60 W
Портове 1 до 4
До 300 м
Физически характеристики
Корпус
Метален
Размери
105 мм × 27,6 мм × 83,1 мм (4,1" × 1,1" × 3,3")
Тегло
0,48 кг
Режим на инсталиране
Монтиран на бюро, монтиран на стена
Енергийни характеристики
Захранване
48 VDC, 0,8 A
Максимална консумирана мощност
65 W
Консумация на енергия в неактивен режим
5 W
Защита от пренапрежение
6 KV
Устойчивост на условия
Работна температура
0 °C до 40 °C (32 °F до 104 °F)
Температура на съхранение
-40 °C до 85 °C (-40 °F до 185 °F)
Работна влажност
5% до 95% (без кондензация)
Относителна влажност
5% до 95% (без кондензация)