Суич Hikvision DS-3E1105P-EI
Продуктов код: 68306
Суич Hikvision
Суич Hikvision
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
DS-3E1105P-EI
Брой портове:
4
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Възможности на суича:
PoE
  • Въпроси и отговори
Hikvision DS-3E1105P-EI
  • 5-портов управляем (smart managed) PoE мрежов комутатор
  • 4 х 10/100Mbps Fast Ethernet порта + 1 x 10/100/1000Mbps Uplink Ethernet порт
  • PoE+ поддръжка IEEE 802.3af/at (Port 1 ~ Port 4), до 30W max на порт (общ PoE бюджет 60W)
  • Priority портове (Port 1 ~ Port 2)
  • пренос на Ethernet сигнал до 100 м
  • Поддържа отдалечен ъпгрейд, ресет, преглед на логове, конфигуриране
  • Поддържа визуализация на топологията на мрежата в iVMS-4200
  • health мониторинг/алармиране в реално време
  • switching capacity 1Gbps
  • Вградена гръмозащита 6kV
  • 48Vdc/1.35A
  • Размери: 105х28х83 мм
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Fast Ethernet 10100
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Поддръжка на 10G
N
Режим пълен дуплекс
Y
Поддръжка за управление на потока
Y
Авто MDIMDI-X
Пренос на данни
Комутаторна способност
16 Гбитс
Скорост на пренасочване
0,744 Mpps
Таблица МАС адреси
Запамети и препрати
Дизайн
Цвят на продукта
Син
Материал на държача
Метал
Производителност
Без вентилатор
Мощност
DC входно напрежение
48 V
Входящ ток
1.35 A
Консумация на енергия макс.
65 W
Захранване по Ethernet (PoE)
Захранване по Ethernet PoE
Брой портове за Power over Ethernet PoE
4
Условия на работа
Работна температура
0 - 40 C
Температура за съхранение
-40 - 85 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
5 - 95
Тегло и размери
Ширина
105 мм
Дълбочина
83,1 мм
Височина
27,6 мм