BX8071514500SRN3T
Socket:
Intel LGA1700
Процесор- поколение:
Intel Raptor Lake
Процесор- серия:
Intel Core i5
Предназначение:
Десктоп
Процесор- брой ядра:
14
Процесор- базова честота:
2600 MHz
Тип пакет:
Retail (Box)
Цена с включен ДДС:
/
584.40 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 33.7
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Intel BX8071514500SRN3T
Спецификация
Артикул BX8071514500SRN3T
Manufacturer INTEL
Тип Продукт Централен процесор - настолен
Процесор INTEL Core i5-14500
Performance-core Base Clock Rate 2.6 GHz
Efficient-core Base Clock Rate 1.9 GHz
Turbo Clock Rate 5.00 GHz
Performance-core Turbo Clock Rate 5 GHz
Efficient-core Turbo Clock Rate 3.7 GHz
Брой ядра 14
Performance-cores Quantity 6
Efficient-cores Quantity 8
Threads Quantity 20
Име на ядро Raptor Lake
Предлага L2 кеш капацитет 11.5 MB
CPU Cache Size 24 MB
Архитектура Execute Disable Bit
Hyper-Threading Technology
Intel Enhanced SpeedStep Technology
Intel Virtualization Technology
Streaming SIMD Extensions 4.1
Streaming SIMD Extensions 4.2
Thermal Monitoring Technologies
Intel Turbo Boost Technology 2.0
Intel Virtualization for Directed I/O
Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)
Intel AES New Instructions
Intel 64
Idle States (C-states)
Intel Secure Key
Intel Quick Sync Video
Intel Clear Video HD Technology
Intel OS Guard
Intel Deep Learning Boost
PCI Express 4.0 support
Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0
Intel Thread Director
Intel Speed Shift Technology
Intel Volume Management Device (VMD)
Mode-based Execute Control (MBE)
Intel Control-Flow Enforcement Technology
PCI Express 5.0 Support
Intel Boot Guard
Intel Standard Manageability (ISM)
Набор на команди 64 bit
Консумирана енергия при работа 65 W
Maximum TDP 154 W