Intel Ultra 7, BX80768265F
Партиден номер:
241063
Socket:
Intel LGA1851
Процесор- поколение:
Intel Raptor Lake
Процесор- серия:
Intel Core Ultra 7
Предназначение:
Десктоп
Процесор- брой ядра:
20
Процесор- базова честота:
2400 MHz
Тип пакет:
Retail (Box)
Цена с включен ДДС:
/
706.78 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Intel Intel Ultra 7, BX80768265F
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Този процесор разполага с общо 20 ядра, от които 8 са Performance-cores, а 12 са Efficient-cores. Максималната турбо честота достига до 5.3 GHz, което гарантира отлична производителност за едноядрени приложения. Процесорът предлага 30MB L3 Smart кеш памет и 36MB L2 кеш памет, осигуряващи бърз достъп до данните.
СЪВМЕСТИМОСТ
ТЕХНОЛОГИИ И ФУНКЦИИ
ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ
Процесорът има основна мощност от 65W и максимална турбо мощност от 182W. Фабрично е проектиран за ефективност и управление на енергията, съобразено с термичните характеристики.
ПРИЛОЖЕНИЯ И ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ
Основни характеристики
Продуктова серия
Intel® Core™ Ultra Processors (Series 2)
Кодово име
Products formerly Arrow Lake
Сегмент
Desktop
Номер на процесора
265F
AI производителност (Int8)
25 TOPS
Технически спецификации
Общ брой ядра
20
Performance-cores
8
Efficient-cores
12
Общ брой нишки
Максимална Turbo честота
5.3 GHz
Performance-cores Max Turbo Frequency
5.2 GHz
Efficient-cores Max Turbo Frequency
4.6 GHz
Performance-core Base Frequency
2.4 GHz
Efficient-core Base Frequency
1.8 GHz
Кеш памет
30 MB Intel® Smart Cache
Общ L2 кеш
36 MB
Технология на производството
TSMC N3B
Енергийна ефективност
Базова мощност на процесора
65 W
Максимална Turbo мощност
182 W
Съвместимост
Поддържани сокети
FCLGA1851
Охлаждане
Термална спецификация
PCG 2022C
Макс. работна температура
105 °C