Процесор Intel Xeon Scalable Supermicro 10x/20x LGA3647 box P4X-CLX4210R-SRG24 2.40GHz 2 gen.
Продуктов код: 79414
Процесор Intel
Процесор Intel
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Xeon Scalable
Партиден номер:
P4X-CLX4210R-SRG24
Гаранция:
12 месеца
Socket:
Intel LGA3647
Процесор- поколение:
Intel Cascade Lake
Процесор- серия:
Intel Xeon
Предназначение:
Server/Workstation
Процесор- брой ядра:
10
Процесор- базова честота:
2400 MHz
Тип пакет:
Retail (Box)
Цена с включен ДДС:
/
1364.31 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.1
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Intel Xeon Scalable
Specifications
CPU Intel Xeon Silver 4210R Processor
CPU Core Name Cascade Lake
CPU Socket Standard 3647
CPU Clock Rate 2.40 GHz
Turbo Clock Rate 3.20 GHz
CPU Core Quantity 10
Threads Quantity 20
Cache Size 13.75 MB
Instruction Set 64 bit
Production Technology 14 nm
TDP 100 W
Maximum CPU Temperature 84°C