9 портов Layer 2 PoE гигабитов суич, G1109P-8-102W
Продуктов код: 81341
Суич IP-Com G1109P-8-102W Суич IP-Com G1109P-8-102W Суич IP-Com G1109P-8-102W
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
IP-Com
Модел:
G1109P-8-102W
Партиден номер:
G1109P-8-102W
Брой портове:
9
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE
Цена с включен ДДС:
/
206.18 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
IP-Com G1109P-8-102W
Основни характеристики
  • Неуправляем
  • Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet: 9
  • Включен захранващ блок Захранване по Ethernet (PoE)
Подробно описание
Характеристики за управление
Тип суич
Неуправляем
Портове и Интерфейси
Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet
Gigabit Ethernet 101001000
Брой медни порта за Gigabit Еthernet
9
Мрежови възможности
Мрежови стандарти
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Поддръжка на 10G
N
Пренос на данни
Комутаторна способност
18 Гбитс
Скорост на пренасочване
13,4 Mpps
Таблица МАС адреси
Запамети и препрати
Y
Буферна памет за пакети
2 MB
Мощност
Включен захранващ блок
Y
AC входно напрежение
100 - 240 V
AC входна честота
50 - 60 Hz
Консумация на енергия макс.
102 W
Захранване по Ethernet (PoE)
Брой портове за Power over Ethernet PoE
8
92 W
Условия на работа
Работна температура
0 - 40 C
Температура за съхранение
-40 - 70 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
Относителна влажност за съхранение
5 - 90
Тегло и размери
Ширина
177,5 мм
Дълбочина
104 мм
Височина
26 мм