j5create JUP25102V Зарядно 220V- GaN 102W USB-C 2порта- за лаптопи, таблети, телефони
Продуктов код: 105822
Захранващ адаптер за лаптоп j5Create
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
JUP25102V
Гаранция:
24 месеца
Предназначен за::
Универсално
Букса:
USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
96.91 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
j5Create JUP25102V
Обща информация
Характеристики и съвместимост
Технически параметри
  • Тип зарядно устройство: Мрежово
  • Входящо напрежение: 100 - 240 V
  • Конектори: 2 x USB-C
  • Максимална мощност: 102 W
Безопасност и защита
Дизайн и портативност
Модел
Производител
Партиден номер
JUP25102V
GTIN
Характеристики
Тип аксесоар
Зарядно устройство
Тип зарядно устройство
Мрежово
Входящо напрежение (V)
100 - 240 V
Мощност
102 W
Цвят
Чеpен
Съвместимост
Съвместим бранд
Универсален
Модел лаптоп
Универсално
Тип конектор
Стандартно
Конектори
USB-C
Допълнителни функции
Защита от претоварване
Да
Защита от късо съединение
Да
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!