Суич Lanberg
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lanberg
Модел:
Партиден номер:
RSFE-16P-2C-150
Брой портове:
18
Максимална скорост по LAN:
100 Mbps
Възможности на суича:
PoE, PoE+, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
288.48 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Lanberg RSFE-16P-2C-150
Основни характеристики
Lanberg RSFE-16P-2C-150 е неуправляем мрежов суич, създаден с осигуряване на висока надеждност и ефективност. Разполага с общо 18 порта, 16 от които поддържат 100BASE-T и PoE/PoE+, докато 2 са SFP порта за uplink връзки. Общата енергийна мощност за PoE функционалността е до 150 W, което позволява захранване на множество устройства.
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Леснота на инсталация и управление
Енергийна ефективност
Основни параметри
Производител
Партиден номер
RSFE-16P-2C-150
Тип суич
Unmanaged
Суич, тип
Fixed Port
Портове и интерфейси
Общ брой портове
18
Основни портове
16x 100BASE-T, LAN: 16x10/100Base-TX
Uplink портове
2x SFP
PoE портове
16
Power Over Ethernet (PoE)
PoE, PoE+
Мрежови функции
Комуникационен стандарт
Скорост на превключване
7.2 Gbps
MAC адреси
16K MAC address table (запаметяване до 16000 MAC адреса)
Физически характеристики
Размери
320 x 208 x 45 mm
Тегло
Опция за монтаж
Rackmount, съвместим с 10" & 19" рак
Енергийни характеристики
Захранване
External AC:100-240 V
Консумация на енергия
150 W
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lanberg switch 16x 100mb poe+/2x 1GB/1x sfp unmanaged rack 10" & 19" gigabit