Комуникационен шкаф Lanberg
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lanberg
Модел:
Партиден номер:
WF10-2306-10S
Гаранция:
24 месеца
Дълбочина:
310 мм.
Rack-Mount Form Factor Size:
6U
Цена с включен ДДС:
/
101.72 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Lanberg WF10-2306-10S
Тип
Wall Mounting, Self-assembly
Размер, inch
10quot;
Форм-фактор
6U
Широчина, mm
280 mm
Дълбочина, mm
310 mm
336 mm
Working depth: 238 mm
Максимален товар, kg
20 kg
Тегло, kg
5.5 kg
Предни врати, тип
Tempered glass, 5 mm thickness
Странични панели
Metal High grade cold rolled steel, powder coated
Заден панел
Заключване
Front lock
Включени аксесоари
M6 screws, Front lock
Брой секции
Single-section
Слот за вентилатори
1 120mm, 110V or 230V
Стандарти
Цвят
Gray
Други
Weatherproof rating: IP20; Cable entry panel: Top, Bottom
Тегло
5.935
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lanberg rack cabinet 10” wall-mount 6U / 280x310 for self-assembly (flat