Lande LN-RAF-SBT-D800-BL-UNV 19" Фиксиран рафт за шкаф D800mm, съвместим с всяка марка шкаф, черен
Продуктов код: 70603
Аксесоари за шкафове Lande
Аксесоари за шкафове Lande
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LN-RAF-SBT-D800-BL-UNV
Тип продукт:
Тава
ЗАБЕЛЕЖКА:
Цвета на продукта е възможно да е различен от този на снимките!
  • Въпроси и отговори
Lande LN-RAF-SBT-D800-BL-UNV
Фиксиран рафт, 19'' 1U метална скоба, 4 точково закрепване, физическа дълбочина на рафта: 570 mm за D=800 mm шкафове, товароносимост 50 kg, универсален модел, съвместим с всяка марка шкаф.
Обща информация
Широчина: 486 мм
Товароносимост: 50 кг
Нетно тегло: 3 кг
Дълбочина : 570 мм
Височина : 44 mm
Тегло бруто: 3,4 кг
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!