Захранващ адаптер за лаптоп Lenovo 40AW0065EU Захранващ адаптер за лаптоп Lenovo 40AW0065EU
Захранващ адаптер за лаптоп Lenovo
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lenovo
Модел:
Партиден номер:
40AW0065EU
Гаранция:
12 месеца
Волтаж:
20.0 V
Предназначен за::
Букса:
USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
131.41 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Lenovo 40AW0065EU
Предназначен за Лаптопи
Съвместимост Support qualified Lenovo and ThinkPad USB-C devices, tablets or mobile devices
Тип Power adapter
Тип конектор 1 USB-C, male
Тип конектор 2 Power plug, EU
Мощност, W 65 W
Дължина на кабела, cm 1.8 m
Цвят Black
Други Input Power: 100 - 240 V ~ 1.7 A, 50 / 60 Hz
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lenovo 65W USB-C AC Travel Adapter