40AY0135EU
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
405.19 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с TBI Pay
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Lenovo 40AY0135EU
Обща информация
Функционалности и спецификации
  • Тип продукт: Докинг станция
  • Максимална резолюция: 3840 x 2160 при 60 Hz
  • Интерфейси: 3 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB 2.0, 1 x USB-C, 1 x HDMI, 2 x DP, 1 x RJ-45, аудио изход
  • Размери: 17.1 см (ширина) x 8 см (дълбочина) x 3.075 см (височина)
  • Тегло: 388 грама
Допълнителни характеристики
Този модел включва Kensington слот за сигурност и предлага 135W адаптер за бързо и ефективно захранване. Приложим е за европейския пазар с внимание към локалните изисквания.
Гаранция и поддръжка
Модел
Производител
LENOVO
Модел
ThinkPad Universal USB-C Dock with 135W adapter - EU
Партиден номер
40AY0135EU
GTIN
Общи характеристики
Тип продукт
Станция за докинг (Docking station)
Цвят
Черен
Размери (Ш x Д x В)
17.1 cm x 8 cm x 3.075 cm
Тегло
388 г
Локализация
Европа
Видео
Максимална разделителна способност
3840 x 2160 при 60 Hz, 3840 x 2160 при 30 Hz
Мрежови функции
Протокол за пренос на данни
Gigabit Ethernet
Портове и интерфейси
  • 3 x USB 3.2 Gen 2 - 9 pin USB Type A
  • 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
  • 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C
  • 1 x RJ-45 (LAN) - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
  • 2 x DisplayPort - 20 pin
  • 1 x HDMI - 19 pin (Type A)
  • 1 x Комбиниран жак за слушалки/микрофон - 3.5 mm (4-пинов)
Допълнителни функции
Характеристики
Слот за заключване (кабелът за ключалка се продава отделно)
Тип слот за безопасност
Kensington security slot
Съвместими стандарти
ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV Mark, Kvalitet, LoA, SII, DOC, NOM
Захранване
Тип на устройството за захранване
Адаптер
Мощност
135 W
Работни условия
Минимална работна температура
0 °C
Максимална работна температура
35 °C
Размери и тегло (пратка)
Ширина
21 cm
Дълбочина
15.8 cm
Височина
7.5 cm
Тегло
955 г
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LENOVO ThinkPad Universal USB-C Dock with 135W adapter - EU