Монитор LG 27" UltraGear 27G610A-B, IPS, 2560x1440, 200Hz, 1ms GtG, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible, HDR10, VESA DisplayHDR 400, Factory Calibration, Flicker Safe, Reader Mode, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt
Продуктов код: 110118
Партиден номер:
27G610A-B
Опреснява- вертикална честота в Hz:
200 Hz
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
422.22 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
LG 27G610A-B
Основни характеристики
27" IPS QHD панел с резолюция 2560 × 1440 предлага детайлна картина и широка цветова гама, подходяща както за игри, така и за съдържание. Високата честота на опресняване 200 Hz и бързо време за реакция 1 ms (GtG в режим Faster) намаляват размазването и закъсненията при бързо движение.
Свързаност
Наличните входове покриват нуждите на съвременните системи и конзоли:
  • 1 × DisplayPort (Version 1.4)
  • 2 × HDMI (Version 2.0)
  • Headphone Out
Мониторът поддържа Auto Input Switch, което улеснява превключването между устройствата, а захранването е чрез външен адаптер 100–240 V, 50/60 Hz.
Допълнителни функции
Богат набор от софтуерни и хардуерни допълнения за по-добро преживяване и персонализация:
  • AMD FreeSync Premium
  • HDR Effect и HDR10 / VESA DisplayHDR 400
  • Black Stabilizer, Dynamic Action Sync, Crosshair и FPS Counter за геймъри
  • Color Weakness Mode и Reader Mode за по-комфортно ползване
  • Flicker Safe, Smart Energy Saving и User Define Key
  • Factory Calibration за точна цветопредача
Консумация в режими: Sleep < 0.5 W, DC Off < 0.3 W, което помага за енергоефективност при дълго използване.
Основни предимства
Модел
Производител
Модел
27 LG 27G610A-B
Партиден номер
27G610A-B
Основни характеристики
Диагонал
27
Разделителна способност
2560 x 1440
Технология
IPS QHD
Съотношение
16:9
Честота на опресняване
200Hz
Яркост
400 cdm
Контраст
Време за реакция
1ms GtG at Faster
Дисплей - цветове и оптика
Пикселно отстояние
0.2331 x 0.2331
Цветов обхват
RGB 99 CIE1931
Брой цветове
16.7M
Ъгъл на виждане
178RL, 178UD
Входове и изходи
Портове
  • 1x DisplayPort
  • 2x HDMI
  • DisplayPort Version 1.4
  • HDMI Version 2.0
  • Headphone Out
Енергийна ефективност
Консумация
Sleep Mode: Less than 0.5W; DC Off: Less than 0.3W;
Захранващ адаптер
External PowerAdapter 100240V 5060Hz
Енергоспестяващи функции
Smart Energy Saving
Физически характеристики
Тегло
5.3kg
Размери
612 x 543 x 223mm Up; 612 x 434 x 223 mm Down;
Регулиране
Height, Pivot, Swivel, Tilt
Монтаж на стена
Wall Mount Size: 100 x 100
Допълнителни функции
Функции
  • HDR10
  • VESA DisplayHDR: DisplayHDR 400
  • HDR Effect
  • Factory Calibration
  • Flicker Safe
  • Reader Mode
  • Color Weakness Mode
  • Smart Energy Saving
Гейминг функции
Функции
  • AMD FreeSync Premium
  • LG Switch
  • Auto Input Switch
  • Black Stabilizer
  • Crosshair
  • Dynamic Action Sync
  • FPS Counter
  • User Define Key
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор LG 27" UltraGear 27G610A-B, IPS, 2560x1440, 200Hz, 1ms GtG, AMD