SBOX CTYPE-15-100W :: Кабел USB 3.1 TYPE C -TYPE C M/M, 100W, 1.5 м
Продуктов код: 105713
USB кабел SBOX
USB кабел SBOX
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
SBOX
Модел:
CTYPE-15-100W
Партиден номер:
CTYPE-15-100W
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
18.42 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
SBOX CTYPE-15-100W
Основна информация
Технически характеристики
  • Тип на конектори: Type-C мъжки към Type-C мъжки
  • Дължина: 1,5 метра
  • Максимална скорост на трансфер: 10 Gbps
  • Външен диаметър: 5 мм
  • Максимален ток: 3000 mA
  • Цвят: Черен/Сив
Издръжлив и практичен дизайн
Съвместимост и употреба
Съвместим с устройства, които разполагат с USB Type-C, като смартфони, таблети, лаптопи и други. Този кабел поддържа Power Delivery до 100W, което го прави подходящ за зареждане на устройства с висока мощност.
Марка и модели
Модел
Производител
SBOX
Партиден номер
CTYPE-15-100W
EAN
Характеристики
Конектор 1
Type-C мъжки
Конектор 2
Type-C мъжки
Дължина на кабела
1,5 м
Скорост на трансфер
10 Gbps
Външен диаметър на кабела
5 мм
Макс. ток
3000 mA
Дизайн
Оплетка
Да
Цвят
Черен/Сив
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!