Монитор LG 29" 29UM69G-B
Продуктов код: 22994
Монитор LG
Монитор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
29UM69G-B
Партиден номер:
29UM69G-B
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
75 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
2560 x 1080 / 21:9 / UW-FHD
Видео входове:
DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
LG 29UM69G-B
UltraWide® Gaming with 1ms Motion Blur Reduction
AMD FreeSync™ Technology
AMD FreeSync™* Technology
Dynamic Action Sync
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
Black Stabilizer
Game Mode
 Game Mode
V-Line Stand
V-Line Stand
ENERGY STAR® Qualified
FEATURES
Screen Size 29"
Panel Type IPS
Color Gamut (CIE 1931) sRBG over 99%
Color Depth (Number of Colors) 6bit+A-FRC, 16.7M colors
Pixel Pitch (mm) 0.2628 x 0.2628
Response Time 5ms GTG, 1ms MBR
Refresh Rate 75Hz
Aspect Ratio 21:9
Resolution 2560x1080
Brightness 250cd/m2
Contrast Ratio Mega
Viewing Angle 178/178
Surface Treatment Anti-Glare 3H
INPUTS/OUTPUTS
HDMI Yes (ver1.4)
Display Port Yes(1.2)
USB-C Yes (DP Alt. Mode)
POWER
Type Adapter
Input 100~240V, 50/60Hz
Normal On (EPA) TBA
SPECIAL FEATURES
DDC/CI Yes
HDCP Yes
Plug & Play Yes
Response Time Control Yes
Color Calibrated Yes
Color weakness Yes
Flicker Safe Yes
Automatic Standby Yes
SIX Axis Control Yes
Smart Energy saving Yes
Super+ Resolution Yes
4 Screen-split Yes
On-Screen Control Yes
FreeSync Yes
1ms Motion Blur Reduction Yes
DAS Mode Yes
Black Stabilizer Yes
Crosshair Yes
DIMENSIONS/WEIGHT
With Stand (WxHxD) 27.7" x 16.3" x 8.0"
Without Stand (WxHxD) 27.7" x 12.9" x 2.5"
Shipping Dimensions (WxHxD) 32.0" x 15.9" x 5.9"
With Stand Weight 12.1 lbs.
Without Stand Weight 11.1 lbs
Shipping Weight 16.8 lbs
CABINET / ACCESSORIES
Wall mount size (mm) 75 x 75
Detachable Base Yes
Tilt (angle) -5~20 Degree
Power Cord Yes
HDMI Yes (ver1.4)
STANDARD
UL(cUL) Yes
TUV-type Yes
FCC-B, CE Yes
EPA7.0 Yes
ErP Yes
Windows Yes (win10)
DisplayPort Yes (ver1.2)
Модел
Производител
Модел
29UM69G-B
Партиден номер
29UM69G-B
Основни параметри
Диагонал
29.0 inch.
Разделителна способност
2560 x 1080 / 21:9 / UW-FHD
Технология
IPS
Време за реакция
5 ms
Опресняване
75 Hz
Яркост
250 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
75 x 75
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас