Телевизор LG 50QNED80A3A, 50" 4K QNED HDR Smart TV
Продуктов код: 101410
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
50QNED80A3A
ТВ Технология:
QNED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
50.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
917.28 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
LG 50QNED80A3A
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Технологията QNED комбинира елементи от NanoCell и квантови точки, които подобряват цветовете и увеличават нивото на детайлите. Честотата от 60 Hz осигурява плавно изображение при гледане на спортни предавания и филми.
Свързаност и портове
Телевизорът разполага с широк набор от опции за свързване:
  • 3 HDMI порта (включително eARC)
  • 2 USB 2.0 порта
  • Оптичен извод за аудио (SPDIF)
  • CI слот и 2 RF входа
Смарт функции
Дизайн и монтаж
Телевизорът има елегантен черен дизайн и включва двуплотова стойка за повече стабилност. С възможност за VESA монтаж (200 x 200 мм), той може лесно да бъде инсталиран на стена за оптимално използване на пространството.
Основни характеристики
Размер на екрана
50" (127 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
QNED
Резолюция
3840x2160
Честота
60 Hz
Свързаност
Мрежова свързаност
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built in
Bluetooth
Bluetooth
Портове
  • 3 HDMI (включително eARC HDMI 2)
  • 2 USB 2.0
  • CI слот
  • 2 RF in
  • Simplink HDMI CEC
  • SPDIF Optical Audio Output
Аудио
Мощност
20W (2.0 канала)
Характеристики
  • Clear Voice Pro
  • LG Sound Sync
  • Simultaneous Audio Outings
  • Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
  • AI Acoustic Tuning
  • Mode Sharing Sound
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Интелигентни функции
  • Multiple View
  • Works with Apple Home
  • AI Chatbot
  • Google Cast
  • Intelligent Voice Recognition
  • Works with Apple AirPlay2
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Консумация на енергия
60 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка
112.3 x 25.7 x 72.0 cm
Тегло
15.6 kg
VESA размер
200 x 200 mm
Цвят
Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас