Партиден номер:
G9P.RS1200G.WH00.EU
/
347.00 лв.
ГПР: 34.52
ГПР: 33.7
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Lian-Li G9P.RS1200G.WH00.EU
Кратко описание
Захранващ блок Lian Li RS 1200W 80+ Gold предлага стабилна и ефективна захранка за съвременни настолни системи. Модулният дизайн в бял корпус и интегрираното RS Hub улесняват подредбата на кабелите и инсталацията в съвместими кутии.
Мощност и ефективност
Мощността от 1200 W покрива нуждите на високопроизводителни геймърски и работни конфигурации. Сертификацията 80 PLUS Gold и посочена ефективност около 90% гарантират по-ниски загуби и по-малко отделяне на топлина, а Active PFC подобрява стабилността на електрозахранването.
Съвместимост
Поддържа ATX 12V форм-фактор и е съвместим със спецификациите ATX 3.1 и PCIe 5.1, което го прави подходящ за модерни платформи и графични ускорители. Наличните конектори покриват широка гама от устройства и периферия:
  • 2 x CPU 4+4 Pin
  • 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 12V-2x6
  • 12 x SATA
  • 4 x Molex (Peripheral)
  • 4 x 4 Pin Peripheral
  • 2 x USB 9-Pin
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Захранващият блок разполага с 135 мм вентилатор, който осигурява ефективно охлаждане при нормално натоварване и помага за поддържане на стабилна температура. Благодарение на по-големия вентилатор, работата обикновено е по-тиха в сравнение с решения с по-малки перка, особено при умерено натоварване.
Физически характеристики
Размерите са 150 x 150 x 86 мм, което съответства на стандартните ATX изисквания и улеснява инсталацията в повечето кутии. Моделът е наличен в бял цвят и се предлага с MPN: G9P.RS1200G.WH00.EU и GTIN: 4718466018762 за лесна идентификация.
Модел
Производител
Име
Захранващ блок Lian Li RS 1200W 80+ Gold PCIe 5.1, ATX 3.1, RS Hub - Бял
Партиден номер
G9P.RS1200G.WH00.EU
GTIN
Основни параметри
Мощност
1200 W
Форм фактор
ATX 12V
Ефективност
90 %
Сертификати
80 PLUS® Gold
Модулен захранващ блок
Да
Входно напрежение
100 - 240 V
  • 4 x Molex
  • 2 x CPU 4+4 Pin
  • 4 x 4 Pin Peripheral
  • 2 x USB 9-Pin
  • 1 x 12V-2x6
Физически характеристики
Размери
150 x 150 x 86 мм
Размер на вентилатора
135 mm
Тип охлаждане
Активно (вентилатор)
Допълнителни функции
Стандарти и интерфейси
ATX 3.1, PCIe 5.1
Специални функции
RS Hub
Цвят
Бял
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lian-Li RS 1200W 80+ Gold Full modular