POE инжектор 48V 0.5A , STD-POE4805/POE4805
Модел:
POE4805
Партиден номер:
STD-POE4805
  • Въпроси и отговори
- POE4805
• PoE инжектор 10/100Mbps
• Предаване на захранване и данни до 100 м
• 48VDC, 16.8W
• Захранване 220VAC
pecifications:
Input:  100-240V 50/60HZ
Output:  48V-0.5A, 24V 1A,12V -1A, 15V -1A
Input Current:  1A
Efficiency:  80% Min
Line / Load Regulation:  3% / 5%
Ripple / Noise:  200mV p-p
Turn-On Delay:  2 Seconds Max
Rise Time:  40 mS Max
Protections:  Auto Recover Over-Voltage, Short Circuit, Over-Current
Environmental Standards:  RoHs
Operating Temperature:  -10 to +40°C (14 to +104°F)
Operating Humidity (RH):  5% - 90%
Storage Temperature:  -20 to +85°C (-4 to +185°F)
Network Connector Type:  RJ45 Shielded
POE Type:  Passive POE ( Pins 4,5 V+, Pins 7,8 V-)
• Provides remote power to equipment through CAT 5 Ethernet cable up to 100M
• Autoranging switching power supply 100~240V AC
• Short circuit, over-current, and over-voltage protection
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!