Захранващ адаптер за лаптоп Makki
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Makki
Модел:
MAKKI-NA-DL-74
Партиден номер:
MAKKI-NA-DL-74
Гаранция:
12 месеца
Волтаж:
19.5 V
Предназначен за::
Dell
Букса:
7.4x5.0mm
Цена с включен ДДС:
/
31.55 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Makki MAKKI-NA-DL-74
ЗА: Dell
МОЩНОСТ 65 W
ВОЛТАЖ 19.5 V
АМПЕРАЖ 3.34 A
БУКСА 7.4 mm x 5.0 mm Octagon Rhombus